• Stellenangebote

Ponuka pracovných miest

Práca v Schüle Slovakia prináša osobné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie, odborného rastu, istotu zamestnania a výhody veľkého zamestnávateľa.

Hľadáme zodpovedných a svedomitých ľudí, ktorým záleží na výsledku svojej práce. Uplatnenie u nás nájdu najmä technicky orientovaní uchádzači, ktorí majú záujem stať sa dlhodobou súčasťou dynamického podniku a dlhodobo pracovať u zodpovedného a seriózneho zamestnávateľa.

Zaujali sme vás?  Informujte sa o možnosti zamestnania na adrese:
E-mail: personal@ schuele.sk
alebo na tel. č.:  052 / 7864 223, 052 / 7864 220, 052 / 7864 244

Ak momentálne nie je dostupná žiadna pozícia vhodná pre Vás, zašlite
nám životopis a vyplnený dotazník z vlastnej iniciatívy a my Vás budeme kontaktovať v prípade uvoľnenia vhodnej pracovnej pozície.

Informácia pre uchádzačov o zamestnanie v súvislosti so zákonom o ochrane osobných údajov.Aktuálne voľné pracovné pozície:
Robotník vo výrobe – zlievač, Poprad
Robotníčka vo výrobe – kontrolórka odliatkov vo výrobe, Poprad
Tavič – príprava hliníkových zliatin, Poprad

 

Sezónna práca, Poprad

 

 

V prípade, že zasielate životopis je potrebné priložiť nasledovný text:

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady  (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, žiadosti  o zamestnanie a v motivačnom liste firmou Schüle Slovakia, s.r.o., Teplická 3860/34A, 058 01 Poprad. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný dobrovoľne  a podľa zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

NOVINKY

SCHÜLE POLSKA

Ďalšia dcérska spoločnosť v skupine Schüle.NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA

Naša nová webová stránka je online.HORÚCA LINKA

Podávanie podnetov a pripomienok